• (067) 929-94-69, (095) 699-30-90

Екологія з ТТЕ

Экологічне будівництво з ТТЕ

Використання газонної решітки TTE® — це активний захист навколишнього середовища. До того ж сама газонна решітка зроблена з поліетилену вторинної переробки і є екологічно чистою, що підтверджено відповідними сертифікатами Німеччини, нейтральна до впливу опадів, ультрафіолету і перепадів температур.

Гідроактивність

Газонна решітка TTE® довго зберігає водопроникність завдяки розподілу навантаження по великій площі, тому грунт не ущільнюється, таким чином, зберігаючи свою природну гідро- і повітряну актівность.

Захист проти підтоплень

Причиною повеней, які все частіше трапляються в останні десятиліття, в більшості випадків є людина. Подальше збільшення площ з закоркованим грунтом перешкоджає потраплянню атмосферних опадів в грунт, і вони знову виводяться каналізацією в річки, що призводить до швидкого підняття рівня води. А якщо каналізаційні системи застаріли і не встигають впоратися з великим кількості води, це призводить до руйнування будинків, споруд і до катастроф.

Завдяки відкритій структурі газонної решітки TTE® крізь неї проходить до 100 відсотків опадів, які рівномірно розподіляються при потрапляннї в грунт.

Збереження фауни грунту

У верхніх 30 сантиметрах на 1 кв.м. грунту живуть більше 200 мільйонів рослин і тварин. Завдяки газонної решітці TTE® ця безцінна біомаса зберігається.

Фільтраційна функція

Верхній шар грунту виконує важливу фізичну і біохімічну функцію фільтрації, особливо щодо шкідливих речовин. Завдяки тому, що при встановленні газонної решітки TTE не потрібно виймати гумус, його фільтраційна функція зберігається.

Закоркований грунт не може виконувати свої важливі завдання, як, наприклад, акумулювання води, утворення грунтових вод і випаровування. Відсутність можливості просочування води є однією з причин повеней.

При використанні газонної решітки TTE грунт не закорковується і не ущільнюється. Таким чином, безцінні біологічні функції гумусового шару грунту, особливо важливі для водного балансу, зберігаються і захищаються.

В Європі захист грунту вже є важливою темою для обговорення. В цей час розробляються загальні директиви і законопроекти, що регулюють цю сферу захисту навколишнього середовища. У світі майже немає такого ґрунту, як в Україні, але для нас чорнозем – це так звично, що ми навіть не замислюємося над його цінністю. А нацисти вивозили його з України ешелонами…

Захист вашого здоров’я

При укладанні асфальту, а також при його нагріванні, в атмосферу випаровується велика кількість шкідливих речовин, які призводять до захворювань легенів, шкіри, до астми і різних алергічних хвороб.

Захистіть себе і свою родину, використовуючи екологічно чистий інноваційний продукт – газонні решітки ТТЕ®.