• (067) 929-94-69, (095) 699-30-90

Про нас

Будівництво в гармонії з природою

Ідея технології TTE® (в перекладі дослівно – розподіл, підтримка, дренаж) базується на тому, щоб замінити собою функцію шарів основи (щебнево-пісчане “корито"). Завдяки використанню цієї технології створюються умови для дренажа та очищення вод, високого ступеня повітропроникності грунту, а також інтенсивного озеленення. При цьому така спрощена конструкція основи зміцнює поверхню грунту, сприяє підвищенню її функціональності і зменшує витрати на будівництво. З газонними решітками TTE® стоянки для автомобілів і під’їзні дороги в комунальній, приватній або промисловій сферах перетворюються в природні дренажні поверхні для опадів.

Газонна (паркувальна) решітка ТTE® – інноваційний будівельний матеріал для екологічного будівництва та благоустрою територій на українському ринку пропонує компанія «ВІРНІ РІШЕННЯ», що з 2009 року є офіційним дилером в Україні німецької компанії «HÜBNER-LEE». “Вірні рішення" також є правовласником торгової марки «ЕКОПАРКОВКА» в Україні! Станом на 01 січня 2016 року в Європі збудовано більше 3 млн кв.м. екологічних парковок та інших об’єктів за технологією ТТЕ! Екопарковки (зелені автостоянки, парковка “на газоні"), пішохідні доріжки, спортивні та дитячі майданчики, зміцнення поверхні ґрунту, ландшафтний дизайн, кінний спорт і багато інших споруд або рішень зовнішнього благоустрою будуть комфортними і екологічно чистими з газонними решітками ТTE®!

Екологічне будівництво активно розвивається в Україні. Для тих, хто цінує своє здоров’я, навколишнє природне середовище, дбайливо і з любов’ю ставиться до свого дому, ділянки, газонна (паркувальна) решітка ТТЕ® буде незамінною підмогою в створенні затишку, комфорту і благоустрою для всієї родини на довгі роки!

Варто приймати вірні рішення

З огляду на накопичені досвід і знання, ми відповідально заявляємо, що можемо запропонувати вам виключно професійні послуги:

– продаж високоякісної виключно німецької газонної решітки ТТЕ®;

– продаж бруківки вібропресованої і з натурального каменю українського виробництва;

– продаж LED-бруківки та світлонакопичувальної бруківки з люмінофорним покриттям;

– послуги з монтажу газонної решітки ТТЕ® для різних цілей;

– послуги з обслуговування екологічних парковок та інших об’єктів з газонними решітками ТТЕ®;

– прокат газонної решітки ТТЕ® для захисту газону під час масових заходів;

– співпраця на умовах агентських та дилерських договорів;

– консультаційні та інші послуги, що стосуються використання газонної решітки ТТЕ®.

Сертифікати, відзнаки, досягнення

ЕКОПАРКОВКА з паркувальними решітками ТТЕ визнана кращою на конкурсі Green Awards Ukraine!