• (067) 929-94-69, (095) 699-30-90

Екопарковки

Екопарковка (зелена парковка, газон-парковка, екологічна парковка, стоянка на траві) – це технологія створення живого газону, який придатний для паркування автомобілів та проїзду автотранспорту. Для цього використовують спеціальні газонні (паркувальні) решітки, які встановлюють на підготовлену основу, заповнюють родючим грунтом і засівають гарною травичкою. Ребра жорсткості решітки та система замків (при наявності), що розташовані по краях решіток, забезпечують надійне з’єднання модулів між собою, а також допомагають ефективно розподіляти навантаження між сусідніми модулями і зберігають в недоторканності основу трав’яного газону.

Компанія “Вірні рішення" працює виключно з газонними решітками TTE®, які виробляються зі вторинного з традиційною німецькою якістю. Це найміцніші, найбільш функціональні і практичні газонні решітки на українському ринку. Вони витримують велике навантаження (опір стисненню 1200 кН / м², навантаження до 96 т / м²), що в кілька разів перевищує кращі вітчизняні та закордонні аналоги. Така міцність дозволяє не використовувати щебеневий шар основи, знижує загальну вартість створення екологічних парковок і дозволяє повноцінно розвиватися кореневій системі рослин.

Рекомендовані сфери застосування газонних (паркувальних) решіток ТТЕ® :
  • Легкові, перехоплюючі стоянки
  • Технологічні, пожежні проїзди
  • Вантажні, буферні, а також стоянки автобусів
  • Транспортні та митні комплекси
  • Човнові станції, елінги
  • Тимчасові і сільські дороги
  • Велопарковки
Німецька газонна решітка TTE® є кращим вибором для влаштування екопарковок, тому що має ряд унікальних характеристик.

ЕКОЛОГІЯ. Ми не ущільнюємо грунт асфальтом або бруківкою або іншим твердим покриттям, а повністю зберігаємо його властивості: повітря- та водопроникність. Зберігається і захищається найбільш цінний гумусовий шар грунту. Самі решітки виготовлені із вторинного поліетилену, нейтральні до ультрафіолету і не випаровують шкідливих речовин, одночасно забезпечуючи нормальну циркуляцію води. Вода крізь решітку вільно потрапляє (пройшовши через природний фільтр) в землю, зволожує грунт і не утворює паводків або підтоплень. При будівництві об’єктів за допомогою газонной решітки ТТЕ використовується мінімальна кількість техніки (а значить паливно-мастильних матеріалів) і сипучих матеріалів. Таким чином, ми запобігаємо утворенню парникового ефекту і знижуємо навантаження на навколишнє середовище.

ЕКОНОМІЯ. Ми зменшуємо витрати на будівельні матеріали, роботи, використання техніки, системи водовідведення. Низька вартість експлуатації – відсутність шару основи (на відміну від більшості аналогів). Не вимагає регулярних коштовних дренажних і монтажно-демонтажних робіт.

Інноваційна ідея будівельних елементів TTE® полягає в заміні основних матеріалів покриття інтелектуальною системою розподілу навантаження, що об’єднує шари покриття поверхні і основи в одній системі.

Економія 50-80% базового шару основи, при цьому решітка ТТЕ зберігає екологічну функціональність.

ЕСТЕТИКА. Під час атмосферних опадів решітки стабілізують грунт і охороняють автомобілі від можливості загрузнути. Високий ступінь озеленення – близько 90% площі! У нас з’являються великі можливості для творчості, створення малюнків, написів або маркування машиномісць, якщо ми заповнюємо модулі решітки як фрагментами газону, так і бруківкою або галькою різних кольорів.

Серед інших переваг газонної решітки TTE® для зеленої паркування можна виділити:

не слизька поверхня;

відсутність бруду, верхній шар не змішується з піщано-гравійної подушкою;

оптимальні умови для росту рослин, захист грунту від ерозії;

можливість демонтажу та повторного використання без пошкодження;

витримують велике навантаження (опір стисненню 1200 кН / м², навантаження до 96 т / м²);

висока швидкість укладання (до 50 м² однією людиною на годину);

можливість встановлювати на поверхнях з нахилом до 25%;

багатофункціональність, довговічність;

здатність витримувати екстремально низькі і високі температури (- 60 ° С до 90 ° С);

100% можливість вторинної переробки.

  • Газонна решітка TTE ® – ІДЕАЛЬНЕ ЕКОЛОГІЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ екопарковок!